Experti na izolace

Služby

Izolace plochých střech

Ploché střechy tvoří hlavní oblast v činnosti naší společnosti. Oblasti aplikace tvoří zejména průmyslové objekty, bytové a rodinné domy. Než přejdeme k samotné realizaci střešního pláště, provedeme..
zobrazit více informací

Provedení Fatrafol 810

Izolace balkonů a teras

Terasy a balkóny tvoří u budov nejen architektonický prvek, ale provozním využitím prostoru plochých střech u budov rozšiřují možnosti, jak trávit čas ve svém obydlí. U aplikace izolačních prací je kladen..
zobrazit více informací

Bazény a jezírka

Izolace bazénů Izolace fóliových bazénů je v poslední době stále žádanější službou a to z důvodu vytvoření vlastního relaxačního prostředí, jehož umístění si zvolíte právě tam, kde Vám to nejvíce..
zobrazit více informací

Radon a ropné prvky

Izolace proti radonu Při izolaci proti radonu vychází z normy ČSN 73 0601 Ochrana staveb proti radonu z podloží. Radon patří ke složce životního prostředí, kterou nelze regulovat. Pokud nebude izolace avržena..
zobrazit více informací

Asfaltové materiály

Nejčastějším způsobem montáže asfaltových hydroizolačních pásů je natavování pomocí plamene hořáku na plyn (propan-butan), dále u určitých případů hydroizolací spodní stavby je to i montáž volně..
zobrazit více informací

Bobcat T190

Výkopové práce

Nově nabízíme možnost výkopových prací pro základy staveb a to i staveb podsklepených. Na zahradách můžete využít naše výkopové práce při realizaci venkovních bazénů, okrasných jezírek či fontán..
zobrazit více informací

Spodní stavby

Pro zvolení vhodné hydroizolace spodní stavby je nutné posoudit několik faktorů, které působí na vlastní hydroizolaci. Těmito faktory jsou druh prostoru, který má hydroizolace chránit, způsob hydrofyzikálního..
zobrazit více informací

Záruka 10 let

Garantujeme dlouhodobou záruku na provedení 5 let. Jsme pojištěni pro případ škody zpusobené např. zatečením

borse firmate imitazioni perfette

Jistota
Kvalita
Preciznost

Používáme kvalitní a nejmodernější prověřené replicas de relojes de lujo españa materiály. Ekologicky likvidujeme odpad.

Rodinná firma

Praxe v oboru déle jak 25 let. Máme tým pravidelně školených repliche orologi italia zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti cosplay s aplikací technologií.

Zákazník na prvním místě

Prohlídka objektu, posouzení stavu a zaměření. Návrh technického řešení. Zpracování cenové nabídky 
imitazioni orologi patek philippe s položkovým rozpočtem. Po schválení nabídky se dohodneme na smluvních podmínkách. Po dohodě přejdeme nfl replica jerseys k samotné realizaci díla.

IZOLACE IZOP s.r.o
Částkov 126
687 12 Částkov

IČ: 29357268
DIČ: CZ29357268

mob.: 608 420 794
e-mail: IZOP@email.cz

replica audemars piguet

orologi replica

gafas ray ban imitacion