Experti na izolace

Profil společnosti

Naše společnost se zabývá realizacemi hydroizolačních systémů. Zákazníkům můžeme nabídnout sortiment prověřených materiálů a výrobků potřebných pro izolaci plochých střech, bazénů, jezírek, spodních staveb atd.

Jsme rodinný podnik, který klade důraz na potřeby našich zákazníků a snažíme se tyto potřeby naplnit, jelikož jsme si vědomi toho, že pocit z dobře vykonané práce a úspěch získáme pouze tehdy, bude-li náš zákazník spokojen. Velký důraz klademe také na dobré vztahy s dodavateli, pomoci nichž můžeme zákazníkům nabídnout nejmodernější dostupné materiály za příznivé ceny. Spolupracujeme se společnostmi, které jsou na trhu stálé a mají dlouholeté zkušenosti occhiali da sole ray ban offerte v oboru.

Naší strategií je mít se zákazníky co nejlepší vztahy a také udržet si tým kvalitních pracovníků, se kterými lze dosáhnout dobrého jména společnosti a také reputace, na které si velmi zakládáme.

Pro nejaktuálnější informace a dění klikněte na naše Facebook stránky.

Záruka 10 let

Garantujeme dlouhodobou záruku na provedení 5 let. Jsme pojištěni pro případ škody zpusobené např. zatečením nike air max outlet

nike air max 1

Jistota
Kvalita
Preciznost

Používáme kvalitní a nejmodernější prověřené replicas de relojes de lujo españa materiály. Ekologicky likvidujeme odpad.

Rodinná firma

Praxe v oboru déle jak 25 let. Máme tým pravidelně školených repliche orologi italia zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti s aplikací technologií.

Zákazník na prvním místě

Prohlídka objektu, posouzení stavu a zaměření. Návrh technického řešení. Zpracování cenové nabídky 
imitazioni orologi patek philippe s položkovým rozpočtem. Po schválení nabídky zapatillas nike baratas se dohodneme na smluvních podmínkách. Po dohodě přejdeme k samotné realizaci díla.

IZOLACE IZOP s.r.o
Částkov 126
687 12 Částkov

IČ: 29357268
DIČ: CZ29357268

mob.: 608 420 794
e-mail: IZOP@email.cz

orologi replica

gafas ray ban imitacion