Experti na izolace

Profil společnosti

Naše společnost se zabývá realizacemi hydroizolačních systémů. Zákazníkům můžeme nabídnout sortiment prověřených materiálů a výrobků potřebných pro izolaci plochých střech, bazénů, jezírek, spodních staveb atd.

Jsme rodinný podnik, který klade důraz na potřeby našich zákazníků a snažíme se tyto potřeby naplnit, jelikož jsme si vědomi toho, že pocit z dobře vykonané práce a úspěch získáme imitazioni borse pouze tehdy, bude-li náš zákazník spokojen. Velký důraz klademe také na dobré vztahy s dodavateli, pomoci nichž můžeme zákazníkům nabídnout nejmodernější dostupné materiály za příznivé ceny. Spolupracujeme se společnostmi, které jsou na trhu stálé a mají dlouholeté zkušenosti v oboru.

Naší strategií je mít se zákazníky co nejlepší vztahy a také udržet si tým kvalitních pracovníků, se kterými lze dosáhnout dobrého jména společnosti a také reputace, na které si velmi zakládáme.

Pro nejaktuálnější informace a dění klikněte na naše Facebook stránky.

wholesale nfl jerseys

repliki zegarków cheap nfl jerseys repliki zegarków rolex breitling repliki omega repliki cheap nba jerseys from china wholesale mlb jerseys cheap football jerseys

Záruka 10 let

Garantujeme dlouhodobou záruku na provedení 5 let. Jsme pojištěni pro případ škody zpusobené např. zatečením

borse firmate imitazioni perfette

Jistota
Kvalita
Preciznost

Používáme kvalitní a nejmodernější prověřené replicas de relojes de lujo españa materiály. Ekologicky likvidujeme odpad.

Rodinná firma

Praxe v oboru déle jak 25 let. Máme tým pravidelně školených repliche orologi italia zaměstnanců, kteří mají dlouholeté zkušenosti cosplay s aplikací technologií.

Zákazník na prvním místě

Prohlídka objektu, posouzení stavu a zaměření. Návrh technického řešení. Zpracování cenové nabídky 
imitazioni orologi patek philippe s položkovým rozpočtem. Po schválení nabídky se dohodneme na smluvních podmínkách. Po dohodě přejdeme nfl replica jerseys k samotné realizaci díla.

IZOLACE IZOP s.r.o
Částkov 126
687 12 Částkov

IČ: 29357268
DIČ: CZ29357268

mob.: 608 420 794
e-mail: IZOP@email.cz

replica audemars piguet

orologi replica

gafas ray ban imitacion